Apie kojinių spalvas šiek tiek kitaip.

Apie kojinių spalvas šiek tiek kitaip.

Tai, kad spalvos ir įvairūs vaizdiniai daro įtaką žmogaus emocijoms ir savijautai, jau seniai aišku. Ir čia kalba sukasi ne tik apie tai, kokios spalvos namų ar biuro sienos, bet ir mūsų apranga. Tad net tokia smulkmena kaip kojinės gali gerokai pataisyti nuotaiką. Netikite? O pabandykite tradicines pilkas kojines pakeisti ryškiai geltomis ir pamatysite akivaizdų skirtumą. Taigi, pradedame.

Jei visą dieną sėdite biure

Išeinate į darbą anksti ryte, o namo grįžtate tokie nusikalę, kad jau vienodai rodo ar gamta sužaliavo? Rinkitės žalias kojines, puoštas ryškiais ornamentais, įvairiais paveikslėliais, pavyzdžiui, žvaigždutėmis, arba baltas kojines su augalų motyvais, jos primins apie lauke žaliuojančią gamtą ir šiek tiek atpalaiduos. Taip pat tinka ir kitos pavasariškos spalvos – geltona, ji nuteiks pakiliai, rausva – primins obelų žydėjimą ir nuobodus darbas atrodys nebe toks įkyrus.  Keistai skamba, tačiau tokios smulkmenos išties veikia!

Jei lauke karšta lyg pragare

Termometro stulpeliui šoktelėjus gerokai į viršų, kojos ima tinti, batai jas spausti, trinti, o galiausiai namo pareinate skausmo perkreiptu veidu, prieš tai nusiaubę vaistinės pleistrų ir įvairiausių tvarsčių skyrių. Tad stebėkite orų prognozes, joms pranešant apie karščio bangą, užsimaukite mėlynas kojines. Mėlyna vėsina ir gaivina, o jei dar tų kojinių šonuose išsiuvinėta bangose besimaudanti mergina ar meniškas bangų vaizdelis, koja bus lengvesnė, mažiau pavargs. Be to, tokios  linksmos kojinės šiuo metu ant bangos, todėl ne tik kojos bus vėsesnės, bet ir jūs stilingesni.

Jei trūksta energijos

Raudona iš toli pulsuoja energija, stimuliuoja ir pakelia tonusą. Be to, raudonos kojinės su mėlynais taškeliais idealiai tiks prie mėlyno kostiumo ir rudų batų. Tokios spalvotos kojinės taps stiliaus akcentu, o jei dar priderinsite panašių spalvų kaklaraištį... Atrodysite klasiškai, todėl nesistebėkite, kad kolegos greitai pasiskolins tokį stiliaus derinuką.

Jei tikite prietarais

Žinote, ne visose kultūrose juoda yra laikoma gedulo ir mirties spalva.  Štai kinai tiki, kad ši mistiška ir paslaptinga spalva prišaukia turtus, todėl gar reiktų pasinaudoti jų išmintimi ir rinktis juodas kojines, einant į svarbų darbo pokalbį ar susitikimą su investuotojais. Visgi, jei juoda atrodo per daug niūri, rinkitės baltos ir juodos derinuką. Baltai dryžuotos kojinės, baltos kojinės su juodais ornamentais arba priešingai atrodo stilingai, tinka prie bet kokių rūbų ir galbūt nuteiks jus tinkamai pasitikti sėkmę.

Jei esate geros nuotaikos

Leiskite drabužiams atspindėti jūsų savijautą. Ryškios spalvotos kojinės geriausias pasirinkimas tuomet, kai viskas „ore“, kai norite linksmintis ir vilioti kitus. Ryškios spalvos suteikia pasitikėjimo savimi, dar labiau pakelia ūpą ir idealiai tinka, kai lietuviški orai nelepina. Zigzagais margintos oranžinės, geltonos, elektrinės kojinės leis pamiršti, kad 7 mėnesius per metus Lietuvoje vyrauja rudeniški orai.

Jei norite nustebinti

Įsivaizduokite situaciją: ateinate į kavinę ar barą susitikti su draugais, o iš jūsų kelnių apačios lenda du svajingi garsiojo dailininko Rafaelio angeliukai, žvelgiantys į dausas... Garantuojame, kad jūsų kompanionams žandikaulis atvips iki kelių. Tokios pačios reakcijos galite tikėtis ir mūvėdami kojines su augintinių atvaizdais ir linksmai pasauliui besišypsančiais ananasais.

Taigi, nebijokite eksperimentuoti, derinti spalvingas ir linksmas kojines prie aprangos bei stebinti aplinkinius. O jei ieškote išties originalių kojinių, atminkite, kad kojinės internetu – išmintingiausias pasirinkimas, taupantis laiką, pinigus ir galintis pasiūlyti itin platų asortimentą.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink