Jei atsibodo, kad kojines jums perka moterys

Jei atsibodo, kad kojines jums perka moterys

Jei atsibodo, kad kojines jums perka moterys

Sušilęs oras priverčia knisti spintą ir ieškoti šiek tiek lengvesnių ir spalvingesnių drabužių, kurie alsuotų vasara ir neprimintų Lietuvos vidutinio atlyginimo dydžio. Visgi, dažnas lietuvaitis, kurdamas naujus drabužių derinius pamiršta vieną paprastą smulkmeną – kojines. Taip, kojines, ir jei dabar susiraukėte ir galvoje šmėkštelėjo mintis, kad jų niekas nemato, labai klystate.

Kita vertus, apie kojinių madą, o gal apskritai madą, dalis Lietuvos vyrų išmano tikrai ne kaži ką. Ir tai visai ne seksizmas, o faktas, paklauskite savo antrosios pusės. Tad, kad mados tunelio gale atsirastų šviesa, dalinamės naudingais patarimais, kaip išsirinkti kojines, kad būtumėte stilingi ir jaustumėtės savame kailyje.

Pilka pilka, kur dairais

Juoda, pilka ir ruda arba geriausiu atveju balta... Jei ką tik apibūdinome jūsų kojinių stalčiaus turinį, pats laikas šiek tiek įnešti naujovių ir atminti vieną paprastą taisyklę – kojinės turi būti šviesesnės už batus, todėl juodas kojines galima mautis tik avint juodus batus ir mūvint juodas arba tamsiai pilkas kelnes. Ne ypač praktiškas pasirinkimas, kaitinant saulutei, tiesa? Tad nebijokite įsileisti daugiau spalvų, tada ir gyvenimas prašviesės. Spalvingos kojinės – madingas pasirinkimas, jas mielai renkasi ir stilingieji prancūzai, ir sporto žvaigždės. Ir tik nereikia purkštauti, kad tikrai nemūvėsite spalvingų kojinių, nes nesate... (na, patys suprantate apie ką mes).  Bet tai tik iš piršto laužtas stereotipas, įvairiomis geometrinėmis formomis puoštos kojinės, margaspalviais zigzagais margintos ar šmaikščios kojinės jokios neigiamos įtakos jūsų ilgai „brandintam“ stiliui neturės, priešingai – suteiks originalumo.

Tiesa, įsidrąsinus įsigyti spalvingas kojines, reiktų nepamiršti, kad spalvas reikia derinti. Taip, dažnam vyrui atrodo, kad pakeisti automobiliui ratą paprasčiau, tačiau viskas nėra taip beviltiška, kaip gali pasirodyti. Išties egzistuoja tik trys grynos spalvos: raudona, mėlyna ir geltona, visa kita – jų mišiniai. Tai reiškia, kad tarpusavyje jos dera, kaip ir dera jų mišiniai. Geltoną sumaišius su mėlyna, gausite žalią, tad mėlynos kojinės su geltonais dryžiais ir žalios kelnės – ledinis derinukas. Raudona plius mėlyna ir turite violetinę, raudona ir geltona sukuria oranžinę ir pan. Įsiminkite šias tris spalvas ir pagal jas derinkite kojines prie aprangos. Žinoma, visada yra pavojus, kad persistengsite. Taigi, dar viena taisyklė: jei tavo aprangoje yra daugiau nei 3–4 skirtingos ir ryškios spalvos, tu jau genys, jei dominuoja tik viena spalva – tipiškas paniuręs lietuvis. 

Sportinės kojinės prie „lakierkų“

Kojinės reikia derinti prie aprangos spalvų ir prie pačios aprangos stiliaus.  Vos ne iki kelių užtrauktos kojinės ir sportiniai bateliai tinka tik tuo atveju, jei lakstote futbolo aikštėje, kitu atveju, toks derinys yra visiškas košmaras, už kurį gautumėte riebų dvejetą. Sportiniai bateliai reikalauja trumpų, šiek tiek žemiau čiurnos, kojinių. Klasikiniai batai – ilgesnių kojinių, kad atsisėdus ar užsimetus koją ant kojos nepradėtų šviesti plika koja. Avint mokasinus, išvis geriau rinktis pėdutes, prie laisvalaikio aprangos, aulinukų ar sneakers‘ų – kojinės iki  čiurnos, gali būti net šiek tiek susigarankščiavusios. O kaip basutės ir kojinės? Išteisinta ar pasmerkta? Na, pažiūrėjus, kas vyksta ant aukštosios mados podiumo, tai galima sakyti, kad išteisina, bet realybė šiek tiek kitokia. Basutės ir kojinės – tai tarsi skaistybės diržas vyrui, o jei prie šio derinio dar pridėsime ir šortus su daug kišenių... Jūsų antroji pusė dar ilgai tyčiosis iš tokio „madisto“.

Vyrai, atminkite šias taisykles, tačiau nebijokite eksperimentuoti, šmaikščios ir spalvotos kojinės jūsų stiliui tikrai suteiks žavesio. Tad jokių pirkinių pas bobutes turguje, ieškokite originalumo, o jei jo nėra tradicinėse parduotuvėse, kojinės internetu gali būti idealus pasirinkimas.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink